Hakkımızda

RAIN TEKNOLOJİ Makina İmalat İthalat ve İhracat Sanayi Ltd. Şti.

RAIN TEKNOLOJİ

Makina İmalat İth. ve İhr. San. Ltd. Şti.

Baskı Sonrası Makineleri üretmek üzere 2012 yılında Metin Gökçeoğlu tarafından kurulan ve günümüzde sektörel olarak tüm Türkiye’de tanınan Yağmur Otomasyon, ürünlerini yurt dışına ithal etmeye başladıktan sonra adını RAIN Teknoloji olarak değiştirdi. 40 yılı aşkın bir zamanı basım sektöründe geçiren Gökçeoğlu, tecrübe ve birikimlerini kendi tasarımlarına aktararak dünyada üretimi olmayan makineleri sektöre kazandırdı.

 

RAIN Teknoloji kendi tasarım olan Baskı Sonrası Makinelerin üretici ve ihracatçısıdır. RAIN Teknoloji tarafından üretilen bu makineler sektörde faaliyet gösteren firmalara zaman, maliyet tasarrufu, daha az fire, daha hızlı üretim imkanları sağlamaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

İşimiz Üretilmeyeni Üretmek!

Baskı Sonrası üretimler için sektörün sorunlarına çözüm getiren, zaman ve maliyet tasasrrufu sağlayarak daha verimli sonuçlar alınmasını temin eden baskı makinesi tasarımlarının geliştirilmesi, üretilmesi temel

misyonumuzdur.

 

Firma kurucusu Metin Gökçeoğlu’nun üretim ağırlıklı olmak üzere sektörün her alanında bugüne kadar biriktirdiği tecrübeler, bu süreçte gözlemlediği sorunlar, Gökçeoğlu’nun hangi makineyi sektörün hangi alanı için tasarlayıp üreteceği kararını vermesinde yol haritasını çizmiştir. Bugün ürün gammında yer alan makineler dünyada sadece Yağmur Otomasyon tarafından üretilmektedir.

 

Firmanın orta ve uzun vadede hedefi Türkiye ve dünyada dijitalleşen üretim hatları için maksimum optimizasyonu sağlayan kendine özgün tasarımlarla geliştirilmiş yeni makinelerin sektöre kazandırılmasıdır.

Ekibimiz

metin-gokceoglu

Metin Gökçeoğlu

CEO
aysel-gokceoglu

Aysel Gökçeoğlu

Genel Müdür
boşfoto

null

Pazarlama Müdürü
Ekip-nezih-kurultay-genel-mudur

Nezih Kurultay

Üretim Müdürü & Tasarım
boşfoto

Ahmet Ektiren

Elektrik Mühendisi
boşfoto

Yusuf Ataman

Montaj
Ekip-Fatih-Yildirim-Freze

Fatih Yıldırım

Freeze
Ekip-Orhan-Kaya-Torna

Orhan Kaya

Torna
Ekip-Yaser-Avaiiyet-Montaj

Yaser Avaiiyet

Montaj
Hatice-Oz-Muhasebe

Hatice Öz

Muhasebe

Referanslarımız